PonukaTopovať

Rodinný dom, Čaňa, 1725 m2, dohoda - 1M6q8P90VqzR

300 000 €


Košický kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú jedinečnú príležitosť získať rodinný dom v srdci obce Čaňa. Dom sa nachádza v intraviláne na ulici Nová v rovinatom teréne. Tento priestranný dom, rozložený na dvoch podlažiach, je ideálny pre komfortné a moderné bývanie. Nachádza sa na pozemku o výmere 677 m², čo poskytuje dostatok priestoru na relaxáciu a záhradné aktivity.

Samostatná parcela je vo výmere 1048 m2, predáva spolu s domom a nachádza sa za domom.

Rozloženie domu:

1. nadzemné podlažie(98,5m2. Pri vstupe do domu vás privíta útulná chodba. Veľká obývačka, v ktorej je klimatizácia, vytvára ideálny priestor pre oddych. Z obývačky je vstup do veľkej svetlej spálne. Moderne je vybavená aj kuchyňa s novými spotrebičmi a dostatkom úložného priestoru. Z chodby je vstup do kúpeľne a šatníka. Z miestnosti s krbom vedú schody na 2. nadzemné podlažie(76m2. kde sa nachádzajú ďalšie 2 izby, kúpeľňa a šatník. Pivnica má 14 m2. Video celého domu a pozemku nájdete v tomto odkaze: https://youtu. be/HCIng8UgBlk

Dom je napojený na verejnú kanalizáciu.

Pred aj za domom sa nachádza nádherná záhrada s trávnikom, stromami. kde si môžete užívať vonkajšie aktivity a grilovať s rodinou a priateľmi.

Dom prešiel rekonštrukciou, vrátane zateplenia a modernizácie. Na výstavbu bol použitý kváder a tehla. Okná su plastové. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom.

Obec Čaňa je známa svojím pokojným životným štýlom a je ideálnym miestom pre rodinné bývanie. Dom sa nachádza na kľudnej ulici. V okolí nájdete základnú a materskú školu, obchodné strediská, športoviská a zdravotné stredisko.

Pre milovníkov prírody je v blízkosti množstvo krásnych miest na prechádzky a aktivity na čerstvom vzduchu.

Tento rodinný dom je pripravený na nových majiteľov, ktorí ocenia jeho moderné vybavenie a krásne okolie. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť na šťastný rodinný život v obci Čaňa.

Pre ďalšie informácie o tejto nehnuteľnosti a dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať 0905 991106

Pozemok, stavebný pozemok, investičný pozemok, rodinný dom, dom na predaj, Čaňa, Valaliky, Haniska, Barca, Košice okolie

CENA

300 000 €


Mgr. Jaroslav Ičo

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 51426072

DIČ: 2120690275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 1M6q8P90VqzR