PredajTopovať

Rodinný dom - časť Kopaničky ul. Astrová - prievidza - MRAb2QBM9qx2

310 000 €


Prievidza
Pridané: 28. 02. 2024

Balkón
Áno
Celková úžitková plocha
250 m2
Garáž
Áno
Lodžia
Áno
Pivnica
Áno
Plocha obytnej časti
200 m2
Rok kolaudácie
1999
Stav nehnuteľnosti
Kompletná rekonštrukcia
Terasa
Áno
Výmera pozemku
431 m2

Predstavujeme vám jedinečný rodinný dom v Prievidzi, ktorý poskytuje maximálny komfort pre vysnívané bývanie. Majitelia mali jasnú predstavu a vytvorili osobitý interiér, ktorý je premyslený do každého detailu, čím dom získal individuálny charakter. Rodinný dom o rozlohe 250 m2, s terasou 30 m2, bol postavený na pozemku o rozlohe 431 m2. Spodné priestory sú otvorené čím vzniká prepojenie kuchyne so špajzou, s obývacou, jedálenskou a terasovou časťou s výstupom do záhrady a tým ponúka celej rodine tráviť čas spolu.

Na prízemí sa taktiež nachádza toaleta a vstup do pivničných a technických priestorov, kde sa nachádza aj práčovňa a garáž. Celý dom je podpivničený.

Na poschodí sa nachádzajú 3 oddychové izby z toho jedna s výhľadom na záhradu, veľkorysá kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, WC a výstupom na strechu. Vnútorné priestory s veľkými oknami ponúkajú výhľad do ovocnej a okrasnej záhrady, ktorá prepája interiér s exteriérom.

Zadný priestor domu ponúka výhľad nie len na záhradu ale v pozadí aj na okolitú krajinu. Na pozemku pred garážou sa nachádza garážové státie pre 1 auto.

Deň tu začína prvými lúčmi slnka a končí poslednými. Celá atmosféra domu a záhrady dokonale tvoria kulisu vysnívaného bývania, ktoré ocenia aj deti. Deti potrebujú priestor na behanie a veľká záhrada im ponúka tráviť čas vonku. Najradšej majú skrýše, ktoré si môžu postaviť samy. Hlavne, že majú vlastný svet, ukrytý pred zrakmi dospelých. Deti rady behajú bosé a veru nie je nič krajšie, ako sa počas letných dní zaboriť do trávy.

Rodinný dom je kompletne vybavený alarmom.

CENA

310 000 €


Branislav Pastorok

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID MRAb2QBM9qx2