PredajTopovať

SBD vybavenie do posilky - E2abBp87vrwv

320 €


Rimavská Sobota
Pridané: 17. 11. 2022

Predám značku Sbd apparel. Tieto výrobky sú navrhnuté a vyrobené výlučne vo Veľkej Británii. Ich kvalita je jednou z najlepších na trhu. Sú veľmi obľúbené a používajú ich mnohí špičkoví športovci v oblasti silových športov. „Must have“ pre každého pretekára, ktorý chce počas tréningu zlepšiť pohodlie cvičenia, minimalizovať riziko zranenia a zlepšiť výkonnosť v súťažiach.
Opasok je jedinečný opasok na silový trojboj s patentovanou sponou schválený IPF. Navrhnutý pre podporu spodnej časti chrbta počas najťažších cvikov. Koža opasku sa spracováva 5 mesiacov pre jej dlhšiu odolnosť a životnosť
Čierna koža zvonka, zvnútra červený semiš.
Unikátne návleky na lakte Storm od firmy Sbd, ktoré sú tvorené 7mm a 5mm High Grade neoprénom. Jednotka na trhu pre stabilitu a pohodlie Vašich lakťov. Veľkosť: XL.
Kvalitné bandáže na zápästie Storm (flexibilné) majú dlžku 1meter, čo dodáva maximálnu bezpečnosť a stabilitu.
Nové a vylepšené bandáže na kolená Storm (tréningové) od firmy Sbd apparel pre bezpečnosť a stabilitu Vašich kolien a pre dosiahnutie nových osobných rekordov. 2,5m.


Kupoval som ich pred pol rokom za 410€ zo stránky Sbd slovakia. Málo použité, preto predávam. Pri rýchlom jednaní na cene drobná dohoda. Kto pozná značku vie že bude vlastniť apparel svetovej jednotky. Kvalita zodpovedá cene.
Ak máte hociaké otázky kľudne ma volajte hocikedy alebo píšte na e-mail.

CENA

320 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID E2abBp87vrwv