PredajTopovať

Univerzálná, rohová sedacia súprava +2x kreslo +2x taburetka

160 €


Trenčín
Pridané: 02. 04. 2021

Sedacia súprava pozostáva z rohovej sedačky, 2x kreslo a dvoch taburetiek. Sedacia súprava má tradičný dizajn, ktorému dominujú zaoblené tvary, drevené prvky a kvetinový vzor. Sedacia súprava disponuje funkciou rozkladania, čo umožňuje využitie sedačky aj na príležitostné spanie. Výhodou je aj úložný priestor v rohovej časti sedačky aj v taburetkách.
Zadná časť sedačky je očalunená technickou inou látkou. Kresla a taburetky sú celé očalunené.
Jeden z najobľúbenejších modelov vôbec, sedacia súprava zaujme svojim klasickým štýlom prevedenia. Na čalúnenie sedacej súpravy sú použité kvalitné poťahové materiály. Disponuje možnosťou rozkladania a úložným priestorom. Komfortné vysoké sedenie
Univerzálny roh, sedaciu súpravu je možné univerzálne zmontovať ako pravú alebo ľavú variantu, prípadne úplne zrušiť roh a použiť ako 3 sedačku.
Pružinové jadro, čalunená kvalitným materiálom, drevo – rustikál. Sedacia zostava je 4 ročná, zachovala, dňa 27.02. 2021 vytepovaná kvalitnou firmou. Zakúpená za 899 EUR. Ponúkame za 160 EUR. Predávame z dôvodu sťahovania.

Rozmery:
Gauč – dĺžka 250 cm, hľbka 95 cm, výška 100 cm (nerozložená)
Gauč – rozložený na spanie dĺžka 250 cm, hĺbka 185 cm

Kreslo 2 x – šírka 95 cm, výška 100 cm, hĺbka 90 cm
Taburetka 2x – šírka 45 cm, hĺbka 35 cm, výška 40 cm

Všetko pekné zachovalé. Farby trošku bledšie a lesklejšie ako na foto. Foto trošku skresľuje. Len osobný odber. Prosím len vážny záujemcovia.

CENA

160 €


Miroslav

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 319q6OxAba7w