PonukaTopovať

PREDAJ ZREALIZOVANÝ - ESB9000

21,14 €


Kochanovce
Pridané: 02. 01. 2020

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Hľadáte pozemok na rovinke za rozumnú cenu ? Chcete bývať v blízkosti Humenného, ale mimo ruchu mesta ? Chcete pozemok pred ktorým sú inžinierské siete ? Všetky tieto požiadavky vám vieme splniť a takýto pozemok vám ponúkame v Kochanovciach v tichej uličke, mimo hlavnej cesty.


700 m2 s južnou orientáciou v susedstve rodinných domov je pripravených na okamžitý predaj s možnosťou výstavby rodinného domu, alebo záhradnej chatky, ktorú budete využívať v rámci víkendových pobytov.


Oplotený pozemok s vlastnou studňou je široký 9 m.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a finančného sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja či prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

CENA

21,14 €IČO:

51426072

DIČ:

2120690275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID ESB9000