PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Fončorda, Slnečná - EXKLU - EZB4087

129 900 €


Banská Bystrica
Pridané: 06. 06. 2024

Ponúkame na predaj veľkometrážny dvojizbový byt v Banskej Bystrici, sídlisko Fončorda, ulica Slnečná. Byt o rozlohe 71,5 m2 sa nachádza na treťom poschodí zatepeleného panelového domu bez výťahu. Byt disponuje balkónom a prislúcha k nemu pivnica v suteréne bytového domu.

DISPOZÍCIA:
Už pri vstupe do bytu nás privíta veľkorysá hala, ktorá tvorí centrum celého bytu. Vchádza sa z nej po pravej strane do menšej izby/komory s balkónom, do samostatnej spálne, priamo oproti vstupu sa nachádza obývacia izba. Tá je priechodná s kuchyňou. Pôdorys kuchyne v tvare L ju spája s halou. Jadro bytu je v pôvodnom stave a je priechodné z kuchyne do chodby.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Byt je v pôvodnom veľmi zachovalom stave. Jediné úpravy na ňom boli výmena okien za plastové v izbách. V komore sú okná pôvodné. Vstupné dvere boli menené za bezpečnostné.

BYTOVÝ DOM:
Bytový dom prešiel kompletnou a veľmi kvalitnou rekonštrukciou. Už pri samotnom vstupe do domu vidieť zrekonštruovaný vstup vrátane schodov, centrálne schodisko aj okná v spoločných častiach a priestoroch sú vynovené. V bytoch prebehla už aj výmena spoločných rozvodov vody a plynu.

VÝHODY:
Pôvodný stav bytu je veľkou výhodou nakoľko Vám ponúka množstvo variácií na jeho rekonštrukciu podľa vlastných potrieb a predstáv. Jeho výborná východo - západná orientácia a bezproblémové parkovanie v blízkosti bytového domu sú ďalšími výhodami tejto skvelej ponuky.

MESAČNÉ NÁKLADY:
Mesačné náklady sa pohybujú okolo 170 EUR vrátane energií na dve osoby. Z toho pripadá 130 EUR na nájomné zvyšných 40 EUR tvoria náklady na el.energiu a plyn.

LOKALITA:
Fončorda je najväčšia a najžiadanejšia mestská časť Banskej Bystrice na bývanie. Slnečná ulica sa nachádza v jej tichšej časti s množstvom detských ihrísk v okolí. Poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane materských škôlok a škôl, poštu, zdravotné stredisko, tržnicu, obchody a výborné spojenia s každou mestskou časťou MHD.

NÁZOR MAKLÉRA:
Byt na Slnečnej ulici je priestranný a výborne orientovaný. Jeho pôvodný zachovalý stav ponúka rekonštrukciu na mieru podľa vlastných potrieb a predstáv. Tretie najvyššie poschodie síce bez výťahu ale iba jeden sused je zárukou súkromia a tichého bývania. Parkovanie v blízkosti domu je bezproblémové. Túto ponuku vrelo odporúčam každému..

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 505 484 alebo na andreasimoncikova@haloreality.sk. ID ponuky: BB-66299.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

129 900 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

46565701

IČDPH:

SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4087