PonukaTopovať

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S OBCI VYŠNÁ KAMENICA | 862m2 - EZA0898

32 000 €


Vyšná Kamenica
Pridané: 25. 03. 2024

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Vyšná Kamenica.

Pozemok má skvelú výmeru 862m2 a nachádza sa mimo zastavého územia obce, v tichej lokalite, kde sú postavené už viaceré domčeky. Pozemok je vedený ako trvalý trávny porast a je možné na ňom postaviť záhradný domček, bez obmedzenia zastavanosti. Preto tu môžete postaviť záhradný domček pokojne aj s väčšou rozlohou. Do budúcna bude táto oblasť veľmi zaujímavá a už dnes tu nájdete celoročne obývané domy.

K pozemku vedie riadna prístupová cesta a pred pozemkom sa nachádza elektrika. Pozemok je vhodný pre niekoho, kto hľadá tichú lokalitu a plánuje si postaviť chatu, či už len na víkendy alebo celoročne. Veľmi blízko sa nachádza krásny les plný borovíc a v takejto oáze by ste určite radi trávili víkendy.

Cena pozemku je 32.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Pozemok nie je možné financovať úverom, iba z vlastných zdrojov. Kúpou tohto pozemku získate zaujímavú nehnuteľnosť, ktorú zhodnotíte v budúcnosti alebo si na ňom postavíte svoje nové sídlo. Ak vás táto ponuka zaujala, ozvite sa mi na 0911 337 969 a rád vám pozemok ukížem osobne.

CENA

32 000 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA0898