PonukaTopovať

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Terasa, Popradská ulica. - EZB4393

129 000 €


Košice
Pridané: 07. 06. 2024

Hľadáte štartovací byt, alebo vhodnú investičnú príležitosť? Hľadáte byt pre mladú rodinu s výbornou dostupnosťou a bohatou občianskou vybavenosťou? Tak zbystrite pozornosť.

Mgr. Kamil Špegár v zastúpení spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka pekný slnečný 2 izbový byt o rozlohe 52 m2. Byt sa na Popradská ul. Sídlisko Terasa v Košiciach. Je situovaný na 2. poschodí zo 4 a bytový dom nedisponuje výťahom. Byt prešiel staršou kompletnou rekonštrukciou. Orientácia bytu je na východ. K bytu prislúcha murovaná pivnica na prízemí bytového domu. Byt sa predáva zariadený vrátane dvoch klimatizačných jednotiek. Náklady na bývanie sú cca 100 €. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii. Budúci majiteľ vie v bytovom dome využiť sušiareň a kočikáreň.

Byt sa nachádza v blízkosti NTC Košice (Národné trénigové centrum). Čo veľmi zvýši budúcim majiteľom kvalitu života. Nachádza sa tu posilňovňa, tenisové kurty dnu aj von, reštaurácia so zaujímavým konceptom, štýlová kaviareň s výhľadom na detské ihrisko (čo ocenia najmä mladé rodiny).

V neposlednom rade, ak by niekto zvažoval byt na ďalší prenájom, alebo Airbnb je to vhodná lokalita aj kôli už spomínanému NTC Košice.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás.

Radi Vám pomôžeme aj s vybavením hypotekárneho úveru.

CENA

129 000 €IČO:

51426072

DIČ:

2120690275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4393