Prenájom
Topovať

Prenájmem garsónku v Michalovciach


Michalovce
Pridané: 31. 05. 2026

Celkové nájomné za jeden mesiac je: 250 Eur + elektrina.

Garsónka sa nachádza na ul. J. Murgaša. Je na prízemí, je rekonštruovaná – kuchynská linka, plastové okno, plávajúca podlaha v izbe, sprchovací kút s umývadlom, keramický obklad a dlažba vo WC. Garsónka nie je zariadená nábytkom.
Cena za prenájom je 170 Eur
+ náklady na bývanie podľa predpisu „Preddávky správcu bytového domu – Bytové družstvo“ (t. j. inkaso - teplá a studená voda, vykurovanie a pod. V súčasnosti sú preddávky bytovému družstvu na bývanie v cene 80 Eur. Elektrinu si nájomník platí sám. Celkové nájomné za mesiac je: 250 Eur + elektrina /je podľa spotreby nájomníka/.
Po každom ročnom vyúčtovaní sa preplatky vrátia, nedoplatky treba uhradiť.

Nájomné sa platí 2 mesiace dopredu, v zmluve je 2 mesačná výpovedná lehota.
Na začiatku nájmu sa k tomu zaplatí jednorazovo depozit 150 Eur. Po ukončení nájmu a odovzdaní garsónky v pôvodnom stave, bez poškodenia sa depozit 150 Eur vráti nájomníkovi.

Prvá platba za 2 mesiace je spolu: /v zmluve je 2 mesačná výpovedná lehota/
2 mesiace: 250x2=500 Eur
Depozit 150,00 Eur
----------------------------------------
Spolu: 650 Eur

Celkové nájomné za jeden mesiac je: 250 Eur + elektrina

Ak sú nejasnosti v platbe volajte.

CENA

Dohodou


Marián Furda

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt


    ID: JaeqVVe4zqGR