PonukaTopovať

REZERVOVANÉ! Na predaj pozemok Košice I, 911m2 - EZA9906

1 €


Košice
Pridané: 15. 05. 2024

Mgr.Patrik Janok,RSc. z Diamond Reality exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 911m2 v lokalite Červený breh v Košiciach.Táto lokalita je v poslednom období označovaná ako košické "Beverly Hills". V okolí prebieha výstavba malopodlažných domov - inak povedané ... Toho najdrahšieho čo sa vôbec dá v Košiciach kúpiť. Nehnuteľnosti tu vlastnia významné osobnosti, či už na bývanie, alebo ako investíciu.

Na pozemku sa nachádza celoročne obývateľná murovaná chata so zastavanou plohou 23m2. Orientácia je východ-juh-západ.

K pozemku sa dostanete ulicou s názvom Žľaby a zvyšok cesty k chate je cca 180m po spevnenej ceste. Chata aj pozemok sú vysporiadané v osobnom vlastníctve. Na príjazdovej ceste je vlastník oprávnený právom prechodu aj prejazdu.

Chata postavená z tehál z 80-tych rokov má predsieň, samostatnú izbu, kuchyňu, kúpeľňu s toaletou. Poskytuje na malom priestore všetko čo potrebujete. Môžete si tu uvariť, osprchovať sa, spať v pohodlí porovnateľnom s bytom. Je možné ju prenajímať.

Kúrenie je riešené pieckou a elektrickými ohrievačmi.

Z chaty a pozemku je parádny výhľad na Košice.

Inžinierske siete:

- elektrina 230/400 V

- voda z vlastného vrtu

- septik

- internet

Priamo na pozemku sú vytvorené parkovacie miesta pre dve autá.

Chata sa dá prestavať na väčšiu, alebo na jej mieste postaviť nové rekreačné bývanie so zastavanosťou 91m2. Ak postavíte dve podlažia tak 182m2 je už slušný priestor na rekreáciu či príležitostné bývanie.

CENA : 159 990 eur

Financovanie je možné aj úverom pri založení inej nehnuteľnosti. O možnostiach úveru sa môžete nezávazne - zadarmo poradiť s našími finančnými poradcami.

Verím, že vás táto výnimočná ponuka zaujala. Obhliadkou a procesom predaja vás bude sprevádzať vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant Mgr.Patrik Janok,RSc.

Volať môžete kedykoľvek m.0905513697

Ak uvažujete nad predajom svojej nehnuteľnosti, pokojne ma kontaktujte.

patrikjanok.sk

CENA

1 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9906