PonukaTopovať

Znížená cena!!!- Pekný pozemok v srdci obce Vinné! - EZA9597

99 999 €


Vinné
Pridané: 13. 05. 2024

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať pozemok vo Vinnom o výmere 1343m2. Tento pozemok je ideálny pre stavbu vášho vysnívaného rodinného domu. Ponúka všetky potrebné pripojenia a dokumentáciu pre váš nový domov.

Detailný popis pozemku:

Výmera: 1343m2
Elektrická prípojka: Áno
Kanalizácia: Áno
Voda: Áno
Možnosť prípojky plynu: Áno
Stavebné povolenie na most k prístupovej ceste: Áno (v cene)
Tento pozemok sa nachádza v tichej a príjemnej lokalite vo Vinnom, čo je ideálne pre tých, ktorí hľadajú pokojné miesto pre svoj domov. S dostupnosťou elektriny, kanalizácie, vody a možnosťou prípojky plynu budete mať všetko, čo potrebujete na komfortné bývanie.
Navyše, ako bonus, v cene pozemku je zahrnutá aj projektová dokumentácia na rodinný dom, čo Vám ušetrí veľa času a energie pri plánovaní stavby.
Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť získať pozemok so všetkými pripojeniami a potrebnou dokumentáciou. V cene je už zahrnutý aj kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a aktívna pomoc pri vybavovaní úveru.
Cena je 99 999 eur.
V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať, veľmi rád si s Vami dohodnem osobné stretnutie a zodpoviem Vám všetky Vaše otázky.

rusnak@novebyvaniereality.sk 0951 381 363

CENA

99 999 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9597