PonukaTopovať

Stavebný pozemok Gönc – veľkosť podľa vlastného výberu - EYB9427

37 €


Pridané: 12. 02. 2024

Stavebný pozemok Gönc – veľkosť podľa vlastného výberu

Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond reality Vám exkluzívne ponúka jedinečnú možnosť kúpiť si stavebný pozemok prípadne starší dom s pozemkom, alebo záhradu plnú ovocných stromov podľa vlastného výberu a uváženia. Majiteľ dvoch nehnuteľností stojacich vedľa seba s pozemkami spolu o výmere 55 árov ponúkol skvelú možnosť určiť si nehnuteľnosť podľa vlastných predstáv.

Ako je to možné?

Priamo susediace pozemky ponúkajú prístup z dvoch strán a sú tak jednoduchým spôsobom deliteľné na väčšie či menšie parcely.


Nachádzajú sa v centre Göncu v bezprostrednej blízkosti tržnice, čím sa ponúka možnosť odkúpenia oboch pozemkov o výmere cca 55 árov a investície do vybudovania ubytovacích kapacít. Keďže obec Gönc získala štatút mesta a v okolí sa nachádza mnoho turistických zaujímavostí investícia tohto druhu je práve v Maďarsku lákavou možnosťou. Táto krajina má rýchlo rozvíjajúci sa cestovný ruch a využíva okamžite všetky príležitosti. Gönc nie je žiadnou výnimkou a preto už pripravuje lákavú možnosť pre nových návštevníkov, ktorá posunie turizmus na miestnej úrovni o priečku vyššie. Ubytovacie kapacity budú v blízkej dobe vítané.


Neďaleká pekáreň, tržnica s čerstvými potravinami (iba 30 m od pozemku) alebo miestna plaváreň sú a rámci tohto rozvoja aj budú vysokými pridanými hodnotami nehnuteľnosti. Ak hľadáte stavebný pozemok, sami si určujete aký bude veľký a z ktorej strany by ste chceli prístup. Pozemok je z jednej časti rovinatý a z tej druhej mierne svahovitý. Práve tu, na svahovitom teréne, je postavených hneď niekoľko stavieb vedľa seba. Dôvod je celkom jednoduchý. Zadná časť pozemkov ponúka krásny výhľad na časť mesta no a každá nehnuteľnosť s pekným výhľadom je vždy vysoko cenená.


Tretia možnosť ponúka kúpu staršieho domu, ktorý prešiel počiatočnou investíciou a ponúka možnosť dokončiť si bývanie podľa vlastných predstáv. K dispozícii sú dva staršie domy o výmere 195m2 a 98 m2. Veľkosť pozemku si viete určiť podľa vlastnej potreby alebo finančných možností. Variabilita je možná. Záleží na Vás, ktorej dáte prednosť.
Ak ste sa nenašli v žiadnej ponúknutej verzii, kľudne navrhnite vlastnú. Majiteľ ju určite zváži, aby ste dosiahli optimálne riešenie vašej požiadavky a jeho možností.

Až 5506 m2
IS – vlastná studňa, verejná kanalizácia, elektrina 220V
Oplotený pozemok zo všetkých strán
Prístup na pozemok z dvoch strán – možnosť rozdeliť na 4 rôzne veľké časti
Jedna časť pozemku rovinatá, jedna mierne svahovitá


K dispozícii na výber až 5506 m2 (3623 1883m2) pozemku, ktorý je z prednej časti rovinatý a zo zadnej časti mierne svahovitý.

V prednej časti stoja dva staršie domy, postavené v 50tych rokoch, na ktoré bol ako stavebný materiál použitý kameň a tehla. Na streche je položená škridla a domy majú povalu.

Prvý prešiel počiatočnou investíciou a drobnými úpravami. Dom o výmere 98 m2 má funkčnú kúpeľňu, je vykurovaný na pevné palivo kachľovou pecou a niektoré okná má vymenené za plastové.

Dispozícia :


Vstupná chodba s kuchyňou
Obývačka
2 x spálňa
Kúpeľňa
Vstup na povalu


Vedľa domu viete zaparkovať do dvora aj 2 -3 autá a takmer hneď za domom využiť hospodársku budovu, ktorú si viete upraviť na rôzne účely. Hospodárska budova aj s prístreškom má 104 m2 a ma k dispozícii aj záhradný kohútik s vodou.

Aj druhý dom prešiel počiatočnou investíciou. (V tomto poradí sú aj na fotkách. Foto interiéru na vyžiadanie.) Má vstupné plastové dvere, do kúpeľne je zavedená voda a vykurovanie zabezpečujú 2 kachľové pece. Zabezpečia teplo aj pre 195m2, ktoré tento dom ponúka.

DISPOZÍCIA:


Vstupná chodba
Veľká kuchyňa vhodná svojou veľkosťou aj ako obývačka
Kúpeľňa
2 x menšia izba
1 x väčšia izba


Zadná mierne svahovitá časť pozemkov ponúka vyše 40 rôznych ovocných stromov, ktorým sa výborne v tejto oblasti darí vďaka tufovému podložiu. Majiteľ sa preto rozhodol vysadiť ďalšie. Okrem stromov a pekného výhľadu tu nájdete aj pomerne veľa vysadeného hrozna, ktoré je možné aj spolu s ovocím okamžite odpredať na miestnej tržnici alebo do pálenice.

Základná cena v prípade domu 35 990,- Euro

zahŕňa:


Starší rodinný dom
Základný pozemok o výmere 1000m2
Rezervačnú zálohu
Právny a poradenský servis


Základná cena v prípade stavebného pozemku 37 Euro/m2


Pozemok o veľkosti vlastného určenia
Výmera geodetom


Nezahŕňa:


Rezervačnú zálohu
Právny a poradenský servis – Tieto sa odvíjajú od rozsahu a veľkosti záujmovej nehnuteľnosti


MOŽNOSŤ VÝMENY ZA BYT V KOŠICIACH S DOPLATKOMAk máte nejaké otázky alebo už máte predstavu o svojej novej nehnuteľnosti, budem rada, ak mi dáte vedieť na:421 910 393 229.Na obhliadku a vaše nápady sa teší realitný maklér Ing. Kristína Benöczová

CENA

37 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB9427