PrenájomTopovať

Chata Target - Senecké jazerá na prenájom - EXA7406

4 000 €


Senec
Pridané: 04. 03. 2023

Ponúkame Vám na prenájom za účelom podnikania v oblasti ubytovacích služieb rekreačnú chatu TARGET, ktorá sa nachádza na Seneckých jazerách, Sever.
Chata TARGET je situovaná priamo v areáli Slnečných jazier v Senci, len pár krokov od pláže. Ponúka príjemné ubytovanie v pekných izbách, spoločenskú miestnosť s kuchynkou a záhradku, ktorá je ideálna na večerné posedenie, grilovanie a na rôzne hry pre deti. Bezplatné parkovisko pre hostí a Wi-Fi pripojenie je samozrejmosťou.
Ponúka ubytovanie v 7 apartmánoch rôznej veľkosti od 2 - 4 osôb so samostatnými kuchynkami a konferenčnou miestnosťou. Všetky izby majú vlastnú kúpelňu s WC, balkón a sú vybavené televíznym prijímačom. Celková kapacita chaty je 18 lôžok. V celom objekte je bezplatné Wi-Fi pripojenie. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s kompletne vybavenou kuchyňou, s jedálenským sedením a TV. Chata je vzdialená od centra mesta 1,8 km.
Cena prenájmu: dohodou.
RK Nové bývanie Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností na celom Slovensku.
Neváhajte ma kontaktovať ohľadom bližších informácií a obhliadky. Tel: 0911 712 606

CENA

4 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID EXA7406