PonukaTopovať

Na predaj 5izb dom v Bernolákove- Rezervované

323 000 €


Bernolákovo
Pridané: 20. 09. 2021

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 5-izb rodinného domu v Bernolákove s úžitkovou plochou 175m2. Dom je postavený na pozemku vo výmere 519 m2 /z toho zastavaná časť 119m2/. Možnosť parkovania je v murovanej dvojgaráži, ktorá sa nachádza hneď pri dome. Zároveň je možné vonkajšie parkovanie pre ďalšie dve osobné autá pod dreveným prístreškom. Na pozemku sa nachádza nový osadený bazén s priemerom 4,6 m a vonkajšom sprchou. Veľkou výhodou je využitie vŕtanej studne, vďaka ktorej je možné prepájanie z obecnej vody na vodu zo studne pre celý dom a aj záhradu čím sa značne ušetria mesačné náklady na energie.


Dom je napojený na všetky IS, kanalizáciu, optický kábel od T-comu.


Na pozemku sa nachádza tiež posedenie na terase pod dreveným prístreškom , na ktorý je prístup priamo z kuchynskej časti domu.


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:1. Nadzemné podlažie /prízemie/:

- vstupná hala

- komora

- kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi

- obývacia izba s krbom

- samostatná izba /priamo výstup cez balkónové dvere na záhradu/

- kúpeľňa WC /sprchový kút, umývadlo, miesto pre práčku, plynový kotol/

- plné drevené schodisko na druhé podlažie

- terasa2. Nadzemné podlažie:

- 3 samostatné izby / vyvedené prieduchy z krbu/

- veľká kúpeľňa s WC /rohová vaňa s tryskami, sprchový kút s masážnymi tryskami, dvojumývadlo/

- výstup na pochôdznu povalu

- klimatizačná jednotka


Zhrnutie:

Dom je veľmi pekne dispozične riešený, pôsobí usporiadaným dojmom, priestranný, ideálny pre rodinku alebo pár. Pekná záhrada, ktorá poslúži na oddych a rovnako je možné aj jej úžitkové využitie.

Dobrá poloha z hľadiska dopravnej dostupnosti do BA 10km aj Senca 8km. Možnosť využitia autobusovej či vlakovej dopravy /autobusová zastávka cca 50m od domu, vlaková stanica 5 min autom, pri stanici je veľké parkovisko. V blízkosti sa tiež nachádzajú potraviny BILLA.


V cene nehnuteľnosti je započítaná provízia RK , ktorá zahŕňa kompletný právny servis a poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva, notárske poplatky súvisiace s overením podpisu predávajúcich, kompletné finančné poradenstvo.

CENA

323 000 €


Leaders & Partners (L&P reality), s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0904 835 444

ID EVB7640