PonukaTopovať

Na predaj pozemok pri Sabinove 3 - EXA3585

25 €


Sabinov
Pridané: 31. 01. 2023

N004-14-ANHA

Martin Horník a Nové Bývanie realitná kancelária Vám Exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Sabinove. Ponúkam na predaj pozemok pri Sabinove o celkovej výmere 869 m2 a podiel na prístupovej parcele o výmere 1/6 . Vstup na pozemok je z asfaltovej cesty. Cena je 25 Eur / m2 , celková cena za nehnuteľnosť je 21.725 €.

Podľa územného plánu sa jedná o využitie pozemku na : Plochy záhradkárskych osád a záhrad . Možnosť zastavanej plochy záhradkárskej chaty do 40 m2 vrátane veránd , vstupov a podpivničených terás s maximálne jedným nadzemným podlažím / podkrovím . Elektrina v blízkosti pozemku.

video obhliadka : youtu.be/ZWYMkGSkL3k

Bližšie informácie o nehnuteľnosti v realitnej kancelárií ( ID N004-14-ANHA ) - 3. parcela

Realitná kancelária Nové Bývanie je celoslovenskou realitnou kanceláriou, ktorá sa radí medzi špičku na realitnom trhu a ponúka svojim klientom individuálny, ľudský prístup a komplexné služby. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV.

V prípade kúpy nehnuteľnosti formou Hypotekárneho úveru , Vám zabezpečíme sprostredkovanie financovania prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra .

CENA

25 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID EXA3585