PonukaTopovať

Nehnuteľnosť na bývanie alebo podnikateľskú činnosť (025-125-ANBa)

114 000 €


Gemerská Poloma
Pridané: 08. 05. 2021

025-125-ANBa

Realitná kancelária BeMi Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť v krásnej a pokojnej lokalite Gemerská Poloma v okrese Rožňava. Táto dedinka sa nachádza 7,5 km od Rožňavy a 75 km od Košíc a ponúka skvelé možnosti.
Nehnuteľnosť má jedno podlažie, ktoré dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, štyroch izieb, kuchyne a obývačky. V dome je taktiež WC spojené s kúpeľňou. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka.
Budova bola postavená pred 15 rokmi ako nízko energetický montovaný dom. Je napojený na všetky inžinierske siete, na miestny vodovod a kanalizáciu. Taktiež je v dome plyn a elektrika. Kúrenie je riešené ako ústredné na plyn.

Budova bola využívaná ako lekáreň, preto je možnosť nanovo otvoriť túto prevádzku alebo je možná realizácia iného druhu podnikania (podnikateľské sídlo, obchod, služby), využitie je naozaj široké. Dom je samozrejme vhodný aj ako priestor pre bývanie. Nachádza sa pri hlavnej ceste.

Zastavaná plocha: 140 m2

Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ako pošta, pekáreň, potraviny, veterinár, MŠ, ZŠ...
V okolí obce možnosť turistiky v prírode, prostredie ako stvorené na relaxáciu.

Sme profesionáli, a vďaka tomu sa teraz v ponúkanej nehnuteľnosti môžete poprechádzať prostredníctvom dostupnej virtuálnej prehliadky:NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE NEHNUTEĽNOSTI JE UŽ ZAHRNUTÝ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLÚV, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV A AKTÍVNA POMOC PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU.

CENA

114 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0950 103 136

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EVA5741