PonukaTopovať

Ponúkame na predaj čarovný rodinný dom v nádhernom prostredí pod lesom a pri pot - EXB5746

Zadarmo


Púchov
Pridané: 23. 05. 2023

N029-12-GAMA
Ponúkame Vám výnimočnú príležitosť získať krásny rodinný dom nachádzajúci sa v mestskej časti Vieska Bezdedov, len 3 minúty autom od okresného mesta Púchov. Tento dom je ideálnym miestom pre tých, ktorí túžia po pohodlnom bývaní v príjemnom prostredí.

Pozemok o rozlohe 989 m2 sa nachádza v nádhernom prostredí pod lesom a pri potoku, čo poskytuje príjemnú atmosféru a kontakt s prírodou. Pozemok je starostlivo upravený a krásne ošetrený. K domu patrí dvojgaráž, ktorá je nadstavaná veľkorysou terasou. Táto terasa je v prípade veľkých horúčav krytá a klimatizovaná, a v prípade chladnejšieho počasia je vykurovaná, čo umožňuje jej využitie po celý rok.

Samotný dom je podpivničený a ponúka dve samostatné bytové jednotky. Sú v ňom tri kúpeľne a tri toalety, čo zabezpečuje dostatočný komfort pre celú rodinu. Šesť miestností v dome poskytuje dostatok priestoru pre spálne, obývačky, detské izby či pracovne, a umožňuje prispôsobenie si interiéru podľa vašich potrieb.

Dom je vybavený kombinovaným plynovým a drevovým kúrením. Všetky rozvody sú nové a strecha domu bola tiež nedávno obnovená. Na dom bol vypracovaný znalecký posudok od renomovanej znalkyne, ktorá posúdila životnosť domu na ďalších 100 až 120 rokov. To znamená, že noví majitelia budú mať istotu a môžu zabezpečiť bývanie aj pre ďalšie generácie.

Cena tohto domu je dohodou. Pri rýchlom jednaní zľava
Tento rodinný dom vám ponúka priestor na vytvorenie najkrajších zážitkov so svojou rodinou a priateľmi.

CENA

Zadarmo


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EXB5746