PrenájomTopovať

REZERVOVANÉ - Voľné komerčné priestory na poschodí, na prenájom v novostavbe (0

5 €


Sabinov
Pridané: 20. 01. 2021

036-25-PEC
BeMi reality Vám ponúka na prenájom lukratívne komerčné obchodno-kancelárske priestory v meste Sabinov.

Ide o novostavbu skolaudovanú v roku 2020 v tesnej blízkosti autobusovej a železničnej stanice a zároveň blízko centra mesta.

Prízemie:
Budova sa skladá z prízemia, kde nájdete halu vhodnú na skladovanie, servis, výrobu o celkovej rozlohe 200 m2 priľahlé kancelárie s kuchyňou, kotolňou a wc. Priamo z haly vedie vstup do samostatnej miestnosť vhodnú na showroom a pod. Celková plôch prízemia je 310 m2. Vstup cez samostatné veľké presklenné dvere a do haly cez vyklápaciu bránu na DO. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením na pelety, no je možnosť zmeny na plyn.

Poschodie:
to tvoria 3 kancelárie a veľká hala vhodná na predajňu, otvorenú kanceláriu, posilňouňu a pod. Na poschodí sa nachádza samostatné WC, sprchovacie kúty a príprava na kuchynku.

Záver:
Celá budova je postavená z Ytong tvárnic, strechu tvoria izolačné kazety, kotol na tuhé palivo, el. prípojka na 230/380V,plyn, voda. Objekt je napojený na alarm, sledovaný 360 st. kamerami a s priamym pripojením na mobilné zariadenia. Vstup na pozemok je priamo z hlavnej cesty cez el. posuvnú bránu na DO.

Novému nájomcovi ponúka priestor na široké využitie v lukratívnej časti mesta v novostavbe. Klientov tak viete vybaviť v reprezentatívnych priestoroch s dostatočnou plochou na parkovanie.

Cena je uvedená bez DPH energie podľa typu prevádzky.

3D objektu: https://my.matterport.com/show/?m=cqcsEwFEUky

Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.

CENA

5 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID EUB7324