PonukaTopovať

Stavebný pozemok Hrašovík, IS pred pozemkom

165 €


Hrašovík
Pridané: 28. 07. 2021

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Hrašovík. Pozemok je na konci obce smerom na Beniakovce, nachádza sa v územnom pláne na výstavbu IBV. IS (elektrina, obecnýá voda, kanalizácia a plyn ) sú na prístupovej ceste v dosahu 20m. Pozemok je možné rozdeliť na dva samostatné a stavať dva rodinné domy. Obec je občiansky dobre vybavená, nájdete tu obecný úrad, obchod, pekáreň, pohostinstvo, kostol. Dostupnosť do mesta je 10 min autom.


Vážení záujemcovia, obhliadky sú možné po dohode za hygienických a bezpečnostný opatrení s rúškami na tvári a rukavicami v dôsledku pandémie na Corona vírus. Ďakujeme, že si vážite svoje a naše zdravie.


Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti hypotekárnym úverom ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059


Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke:


https://lpreality.sk

CENA

165 €


Leaders & Partners (L&P reality), s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0904 184 059

ID EVB2943