PonukaTopovať

Stavebný pozemok Vajkovce, IS elektrina,

91 000 €


Vajkovce
Pridané: 28. 07. 2021

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa stavebný pozemok v obci Vajkovce. Obec je od Košíc vzdialená 9km s dobrou občianskou vybavenosťou. Pozemok je slnečný, rovinatý s podielom na prístupovej ceste. Nachádza sa v novej lokalite, kde je iba 6 pozemkov na výstavbu domov. Na pozemku sa nachádza prípojka elektriny. Obecná voda je v štádiu riešenia do blízkej budúcnosti, zatiaľ si nový vlastník bude riešiť vlastnú studňu a odpad formou žumpy. Prístupová cesta bude dokončená po skončení výstavby rodinných domov.


Vážení záujemcovia, obhliadky sú možné po dohode za hygienických a bezpečnostný opatrení s rúškami na tvári a rukavicami v dôsledku pandémie na Corona vírus. Ďakujeme, že si vážite svoje a naše zdravie.


Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti hypotekárnym úverom ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059


Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke:


https://lpreality.sk

CENA

91 000 €


Leaders & Partners (L&P reality), s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0904 184 059

ID EVB2942