Stokke xplory V4

590 €


Veľké Kapušany
Pridané: 17. 10. 2020

Detské kočíky Stokke® sú vyrobené na základe jedinečného dizajnu s použitím materiálu výberovej kvality. Výnimočné sú tým, že sedaciu časť alebo kolísku - v porovnaní s inými kočíkmi - môžeme nastavovať vyššie.

Vlastnosti

Hlavné charakteristické znaky kočíkaVanička: vanička pripojiteľnáAutosedačka-vajíčko: vajíčko pripojiteľnéDoporučený vek od 6 mesiacovDá sa používať od narodenia so samostatne zakúpiteľným vajíčkomDá sa používať od narodenia so samostatne zakúpiteľnou vaničkouVajíčko pripojiteľné (takto sa dá kočík používať ako Travel systém)Dá sa pripevniť vanička, v ktorej viete bábätko pohodlne na brušku uspávaťChrbtová opierka ľahko naklopiteľná, počet polôh: 3Chrbtová opierka da hlbšie naklopiťVýškovo nastaviteľná rúčkaOdnímateľná sedacia časť jedným pohybomOtáčateľná sedacia časťPredné kolesá sa dajú otáčaťSkladanie na plochoV zloženom stave zaberie málo miestaStrieška chráni dieťa pred nepriaznivým počasímVybavenie: nastaviteľné, poťahom obtiahnuté madlo. nastaviteľný držiak na nohy, taška, vankúšik na rameno, vymedzovacia vložka.

Ku Stokke kočíku zahŕňa zimný a letný set, k tomu slnečník proti slniečku, 2 druhy pláštenky proti dážďu a sieťka proti komárom. Je možné sa naň pozrieť aj osobne, poprípade môžem zaslať viac fotiek.

CENA

590 €


Sandra

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0944 246 047

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID E2abB5Roqwvg